Jubilejní klubová výstava, Aarau, CH
01.10.2016
Pes

Dorostu/ Jüngstenklasse /Puppy Class (6-9 měsíců/ monate / months)

  • vv1
  • Jü-Sieger
  • Nejlepší hlava
o:
Fortheringhay´s Fairwald Fable
m:
Ailean of Highland Blues
ch:
Cristina Wüger
m:
Cristina Wüger, DE
  • V2
o:
Ch Islay’s Havoc
m:
Ch. Islay’s Iolana Inshriach
ch:
Ira Johannsen
m:
U. + I. Schmitt

Veteránů/ Veteranenklasse/Veteran Class (nad 8 let, ab dem vollendeten 8.jahr/8 years and older)

  • V1
  • VetCAC
o:
Cedric of Rathcreevagh
m:
Dana Dominique Fiadhaich
ch:
Del Sole Marianne
m:
Göhring Regula u. Joachim

Mladých / Jugendklasse /Junior Class (9-18 měsíců /monate / months)

  • V1
  • JCAC
o:
Ch. Islay’s Irbhinn
m:
Ch. Dreamlike Dusk Caoinlan
ch:
Danuta Materzok-Köppen
m:
Weis Ingrid

Mezitřída / Zwischenklass / Intermediate Class (15-24 měsíců / monate / months)

  • V1
  • CAC
o:
Tiger Woods Gayleward´s
m:
DAISY Carrie Irater
ch:
Eva Voborníková
m:
Eva Voborníková
+:
Hana Paštiková
  • VD2
o:
Brave King Duncan
m:
Garamante of Bestmara
ch:
Henri & Marie Kaes
m:
Valerie Herzig, F

Otevřená / Offene Klasse / Open Class (ab/from 15 měsíců/ monate / month)

  • V1
  • CAC
m:
Ester Bühler, CH
  • V2
  • ResCAC
o:
Justso Dali’s Life still moving fast
m:
Franseza Fiadhaich
ch:
Del Sole Marianne
m:
Ruoff Jochen
  • V3
m:
Wyatt Antony + Jacqueline (Switzerland)
  • VD4
  • VD
o:
Chase Farm Midnight Rambler
m:
Foxcliffe Spellbound D ´Chase Farm
ch:
Johanna Hanson
m:
Gesine Mantel, D
  • Absence
o:
Ch. Cunamara’s Miles
m:
Ch. Islay’s Ingwer
ch:
Petzold Eva
m:
Mollet René

Pracovní /Gebrauchshundeklas/Working Class (ab/from 15 Mon + pracovní certifikát)

  • V1
  • CAC
m:
Bühler, CH
  • Absence
o:
NelungalooMeshach
m:
Rathereevagh Cailleach
ch:
Ira Johannsen
m:
Peter & Stefanie Krieger

Čestná/ Ehrenkl./Honour Class (ab/from 15 Mon.) for ICh, Ch

  • V
m:
Bühler, CH

Vítězů/ Siegerklasse/Winner Class (ab/from 15 Mon.)

  • V1
  • CAC
  • Nejlepší pes
  • BOS
  • Klubový vítěz
o:
Greyfriars Gille of Beardswood
m:
Beria of Redbrook
ch:
J. Faenger
m:
J. Faenger
  • V2
  • ResCAC
o:
Readwald Thor to Kilbourne
m:
Fortheringhay´s Catwalk
ch:
C. Wügner
m:
C. Wügner
  • V3
m:
I.J.Weis, NL
Fena

Dorostu/ Jüngstenklasse /Puppy Class (6-9 měsíců/ monate / months)

  • vv1
o:
Ch Islay’s Havoc
m:
Ch. Islay’s Iolana Inshriach
ch:
Ira Johannsen
m:
Ira Johannsen
  • vv2
o:
Ch Islay’s Havoc
m:
Ch. Islay’s Iolana Inshriach
ch:
Ira Johannsen
m:
Ira Johannsen

Veteránů/ Veteranenklasse/Veteran Class (nad 8 let, ab dem vollendeten 8.jahr/8 years and older)

  • V1
  • VetCAC
  • VetSieger
m:
Ira Johannsen, D
  • V2
  • VetResCAC
o:
Cedric of Rathcreevagh
m:
Dana Dominique Fiadhaich
ch:
Del Sole Marianne
m:
Del Sole Marianne
  • V4
o:
Ch Fritzen’s Now or Never at Secretis
m:
Ch Aghnadarragh Eala
ch:
Fam. Germain
m:
Fam. Germain
  • V
o:
Rosslyn Madra
m:
Dana Dominique Fiadhaich
ch:
Del Sole Marianne
m:
Del Sole Marianne

Mladých / Jugendklasse /Junior Class (9-18 měsíců /monate / months)

  • V1
  • JCAC
  • JBOB
o:
Islay´s Havoc
m:
Daracha of Albainn
ch:
Gabriele Klenk
m:
Gabriele Klenk, DE
  • V2
  • JResCAC
o:
Kirn at Killoeter
m:
Ch. Calamity of Redbrook
ch:
May-Brit/Joachim Jörder/Fänger
m:
Moser Regina
  • V3
o:
Cunamara´s Miles
m:
Victoria Vida Vinte of Dirty Mind
ch:
Koert Hesseling, NL
m:
Eva Voborníková
+:
Paštiková Hana
  • V4
o:
Kirn at Killoeter
m:
Dt. Int. CH. Calamity of Redbrook
ch:
M.Jörder/J. Faenger
m:
May-Britt Jörder, DE
  • VD
o:
Ch. Islay’s Havoc
m:
Ch Daracha of Albainn
ch:
Klenk Gabriele
m:
Zürcher Ursula

Mezitřída / Zwischenklass / Intermediate Class (15-24 měsíců / monate / months)

  • V1
  • CAC
o:
Nelungalloo Meschach
m:
Aghnadarragh Isold
ch:
Fam. Germain
m:
Catherine Germain, CH
  • V2
  • ResCAC
o:
Islay´s Havoc
m:
Daracha of Albainn
ch:
Gabriele Klenk
m:
Gabriele Klenk, DE
  • VD3
o:
Necesse´s Arte et Marte
m:
Islay´s Hyra
ch:
I.+J. Johannsen
m:
Ira Johannsen, DE

Otevřená / Offene Klasse / Open Class (ab/from 15 měsíců/ monate / month)

  • V1
  • CAC
  • Nejlepší fena
  • BOB
  • Klubový vítěz
m:
Marius Keller, F
  • V2
  • ResCAC
o:
Nelungalloo Meschach
m:
Aghnadarragh Isold
ch:
Fam. Germain
m:
Catherine Germain, CH
  • V3
o:
Ch. Finrod von Averlon
m:
Ch. Fortheringhay’s Edana Lux
ch:
J.u A. Wyatt
m:
J.u A. Wyatt
  • V4
o:
Ch. Claidhembor Cattanach
m:
Ch. Doune the Deerhunter
ch:
Devaux Renée
m:
Kühni Ch. + D.
  • VD
o:
Justso Dali’s Life still moving fast
m:
Franseza Fiadhaich
ch:
Del Sole Marianne
m:
Del Sole Marianne
  • VD
o:
Lyonhil Ogdan
m:
Lulwoth Lyonhil Leap of Faith
ch:
Peck / Lyons Maryellen / Robert, USA
m:
Kühne Thomas

Pracovní /Gebrauchshundeklas/Working Class (ab/from 15 Mon + pracovní certifikát)

  • V1
  • CAC
  • Best Working
m:
Ira Johannsen (D)
  • V2
  • ResCAC
o:
Islay´s Gilroy
m:
Delightfuldelusion
ch:
Gerd Zekert
m:
Gabriele Klenk, DE
  • V3
m:
Renée Devaux, CH
  • V4
m:
Ira Johannsen, D
  • V
m:
Ira Johannsen, D

Vítězů/ Siegerklasse/Winner Class (ab/from 15 Mon.)

  • V1
  • CAC
o:
Earl Grey von der Oelmühle
m:
Diva of Bestmara
ch:
Marius Keller/Isabelle Kaes
m:
Marie Kaes-Moser, F
  • V2
  • ResCAC
o:
Ch. Greyfriars Gille of Beardswood
m:
Ch Aghnadarragh Fiona
ch:
Fam. Germain
m:
Fam. Germain
  • V3
m:
Ira Johannsen, D
  • V4
o:
Readwald Thor to Kilbourne
m:
Fortheringhay´s Catwalk
ch:
C. Wügner
m:
C. Wügner
  • V
m:
Johannsen, D
  • V
m:
Renée Devaux, CH
  • V
o:
Ch.Aghnadarragh Hinney
m:
Ch Aghnadarragh Isold
ch:
Fam. Germain
m:
Fam. Germain
  • Absence
o:
Beardswood Marmion
m:
Beria of Redbrook
m:
Wipf I.
Zapsal(a):
Olga Brandová
Fotografie:
Czech English French German Hungarian Italian Polish Russian Spanish


Klubové akce 2017:

Bonitace: 

Klubové výstavy:
17.6.2017
Klubová výstava
se zadáváním titulu KV

Náměšť nad Oslavou

26.8.2017
Klubová výstava
Praha Džbán