Nové webové stránky Czech Deerhound Clubu

Vážení přátelé,
vítáme vás na nových internetových stránkách našeho klubu. Modernizaci webu provádíme z rozhodnutí poslední členské schůze. Než však budou nové stránky kompletní, budeme potřebovat ještě určitou míru trpělivosti, abychom doplnili všechny dostupné údaje, ev. je přepsali z listinné podoby. Původní stránky CDC naleznete jako "ARCHÍV" v menu na pravé straně nahoře.
Členové našeho klubu postupně najdou na nových stránkách navíc plemennou knihu s kartami psů ( i v majetku nečlenů), mohou si sami editovat údaje v osobním účtu, přidávat inzerci či nahlížet do klubových zpráv. Přístupová hesla obdržíte v nejbližší době na Vámi udané individuální e-maily.

Jako první nová informace pro vás se objevuje on-line přihláška a propozice na naši letošní Klubovou výstavu, na kterou vás tímto srdečně zveme.

Výbor klubu

Česky
Czech English French German Hungarian Italian Polish Russian Spanish


Klubové akce 2017:

Bonitace: 

Klubové výstavy:
17.6.2017
Klubová výstava
se zadáváním titulu KV

Náměšť nad Oslavou

26.8.2017
Klubová výstava
Praha Džbán